Пас варіаторний 68-24-2485 (68x24 LI/H-2485) Stomil Sanok Серія H
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумові клинові клинові широко розповсюджені для варіаторів сільськогосподарських та інших промислових машин GOST 26379-84. Варіатор Gost 24848.1-81 з відкритими бічними обличчями та сформованим зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 24 мм |
| Длина ремня | 2573 мм |
| Ширина ремня | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.42 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2485 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2623 мм |
| Аналог | 68x24 LI/H-2485 |
- Ціна: 11 615,90 ₴

