Ремінь варіаторний 68-24-2485 зуб. (68X24 VX/E-2485Li (Super)) Stomil Sanok Серия E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 24 мм |
| Длина ремня | 2573 мм |
| Ширина ремня | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.42 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2485 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2623 мм |
| Аналог | 68X24 VX/E-2485Li (Super) |
- Ціна: 10 800,48 ₴

