Ремінь варіаторний 68-24-2600 зуб. (68x24-2600) Endura
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 24 мм |
| Длина ремня | 2600 мм |
| Ширина ремня | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.38 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2495 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2652 мм |
| Аналог | 68x24-2600 |
- Ціна: 5 349,18 ₴

