Ремінь варіаторний 32FV1691 (HJ67) CARLISLE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlisle |
| Висота ременя | 15 мм |
| Длина ремня | 1665 мм |
| Ширина ремня | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1600 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1691 мм |
| Аналог | HJ67 |
- Ціна: 1 620,04 ₴

