Пас варіаторний HJ-2000 (32-15-2000) (HJ-2000) АПП Синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумовотканинні клинові широкі призначені для воротарів сільгоспмашин і ін. Промислових машин ГОСТ 26379-84. Вариаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями і фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 15 мм |
| Длина ремня | 2000 мм |
| Ширина ремня | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1945 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2030 мм |
| Аналог | HJ-2000 |
- Ціна: 860,20 ₴

