Пас варіаторний HJ-2320 (32-15-2320) (HJ/H-2320) Stomil Sanok Серія H
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 15 мм |
| Длина ремня | 2320 мм |
| Ширина ремня | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.276 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2265 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2350 мм |
| Аналог | HJ/H-2320 |
- Ціна: 2 645,91 ₴

