Ремінь варіаторний HL-1940 (45-20-1940) (HL/S/E-1940) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 20 мм |
| Длина ремня | 1940 мм |
| Ширина ремня | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.045 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1853 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1981 мм |
| Аналог | HL/S/E-1940 |
- Ціна: 1 912,30 ₴

