

Підшипник 6-80105С17 (6005 ZZ/P6) ГПЗ-34 25*47*12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6-80105С17 (6005 ZZ/P6) ГПЗ-34
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0846 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
| Аналог | 6005 ZZ/P6 |
- Ціна: 25,82 ₴

