


Підшипник 60310 (6310 Z) АПП розміри 50*110*27
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з поліуретану («гумований метал»), "гумові"). Технічні характеристики металевих: застосовуються в вузлах, де обертається внутрішнє кільце, оскільки під час обертання на великих обертах зовнішнього кільця може витікти мастильний матеріал, що надалі призведе до перегрівання підшипника. Перевагою цього типу ущільнення є можливість експлуатації в умовах високих температур, за яких полімерні матеріали можуть розплавитися. Технічні характеристики поліуретанових ущільнень: крайка цього ущільнення досить щільно прилягає до поверхні внутрішнього кільця, що захищає порожнину підшипника від зовнішнього агресивного середовища (попадання пилу, вологи та ін. сторонніх частинок), а також запобігає витіканню мастила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.08 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 27 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 27 мм |
| Аналог | 6310 Z |
- Ціна: 216 ₴

