Підшипник 6-330902С17 (PAS721) 23 ГПЗ розміри 16*30*39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипники дворядні радіальні з валом замість внутрішнього кільця, мають двостороннє ущільнення, деякі типи мають проточення під стопорне кільце за зовнішнім кільцем. Двостороннє ущільнення з кількома крайками запобіжить потраплянню вологи та забруднень всередину підшипника. Ці підшипники застосовуються не тільки в помпах водяних насосів автомобілів, але також і в з/х техніці: сітківках, тракторах, газонокосарках тощо. Вони широко знайшли своє застосування в імпортній з/х техніці: John Deere, Gaspardo, KINZE та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 23 ГПЗ |
| Вага | 0.26 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 |
| Зовнішній діаметр | 30 |
| Ширина внутрішнього кільця | 39 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 115 мм |
| Аналог | PAS721 |
- Ціна: 255,14 ₴

