

Підшипник 1000852Л (61852МА) ГПЗ-34 260*320*28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1000852Л (61852МА) ГПЗ-34
Виробник: ГПЗ-34; Країна виробник: Латвія; Вага: 5.07кг
Габаритні розміри. Внутрішній діаметр: 260.0мм; Зовнішній діаметр: 320.0мм; Висота: 28.0мм
Дополнительные характеристики. Ширина внутреннего кольца: 28 мм; Ширина наружного кольца: 28 мм; аналог: 61852МА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 5.07 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 260 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 28 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 28 мм |
| Аналог | 61852МА |
- Ціна: 3 702,71 ₴

