Підшипник 3086313 (3313DMA) 1 ГПЗ розміри 65*140*58.7
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цілісним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 1 ГПЗ |
| Вага | 3.99 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 58.7 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 58.7 мм |
| Аналог | 3313DMA |
- Ціна: 3 182,40 ₴

