Підшипник 6-256906Е (28BWD03A) 23 ГПЗ розміри 28*58*42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і суцільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 23 ГПЗ |
| Вага | 0.459 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 42 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 42 мм |
| Аналог | 28BWD03A |
- Ціна: 336 ₴

