Підшипник 6-256907 (DAC 3464W-2RS) ГПЗ-34 34*64*37
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації у вузлі, з проставочными кільцями (ступичні підшипники).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.445 кг |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 64 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | DAC 3464W-2RS |
- Ціна: 225,84 ₴

