Підшипник 55908/C17 (GB12807S06) 23 ГПЗ розміри 37*72*37
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і суцільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 23 ГПЗ |
| Вага | 0.577 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Висота | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | GB12807S06 |
- Ціна: 794,88 ₴

