

Підшипник 211 (6211) BEL розміри 55*100*21
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр. | 55 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
| Аналог | 6211 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
| Аналог | 6211 |
- Ціна: 87,77 ₴

