

Підшипник з нержавіючой сталі S 608 ZZ (80018Ю) EZO розміри 8*22*7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з поліуретану («гумований метал»), "гумові"). Технічні характеристики металевих: застосовуються в вузлах, де обертається внутрішнє кільце, оскільки під час обертання на великих обертах зовнішнього кільця може витікти мастильний матеріал, що надалі призведе до перегрівання підшипника. Перевагою цього типу ущільнення є можливість експлуатації в умовах високих температур, за яких полімерні матеріали можуть розплавитися. Технічні характеристики поліуретанових ущільнень: крайка цього ущільнення досить щільно прилягає до поверхні внутрішнього кільця, що захищає порожнину підшипника від зовнішнього агресивного середовища (попадання пилу, вологи та ін. сторонніх частинок), а також запобігає витіканню мастила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.012 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 7 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 7 мм |
| Аналог | 80018Ю |
| Ширина вироби | 7 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 8 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 22 мм |
- Ціна: 185,68 ₴

