Підшипник B8-85 T12BDDNCXMC3E (EC1-SC 8A37 LLH1CNLPX1V9) NSK розміри 8*23*14
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з поліуретану («гумований метал»), "гумові"). Технічні характеристики металевих: застосовуються в вузлах, де обертається внутрішнє кільце, оскільки під час обертання на великих обертах зовнішнього кільця може витікти мастильний матеріал, що надалі призведе до перегрівання підшипника. Перевагою цього типу ущільнення є можливість експлуатації в умовах високих температур, за яких полімерні матеріали можуть розплавитися. Технічні характеристики поліуретанових ущільнень: крайка цього ущільнення досить щільно прилягає до поверхні внутрішнього кільця, що захищає порожнину підшипника від зовнішнього агресивного середовища (попадання пилу, вологи та ін. сторонніх частинок), а також запобігає витіканню мастила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 8 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 23 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина вироби | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
| Аналог | EC1-SC 8A37 LLH1CNLPX1V9 |
- Ціна: 387,70 ₴

