Підшипник 4074913 (NA4913) BEL розміри 65*90*25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голчасті підшипники з механічно обробленими кільцями з бортами на зовнішньому кільці. Такі підшипники виробляються із сепаратором і без нього, на зовнішньому кільці, для додаткового змащування підшипника є проточування й отвір під мастило. Зазвичай, імпортні підшипники цього типу випускаються із сепаратором, а вітчизняні виробники виготовляють обидва варіанти: 4244000 — голки в підшипнику утримує сепаратор, 4074000 — підшипник без сепаратора та його можна максимально заповнити тілами кочення, для досягнення максимальної вантажопідійманості. Ці підшипники є розбірними й можуть використовуватися без внутрішнього кільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.559 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 65 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 90 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
| Аналог | NA4913 |
- Ціна: 328,80 ₴

