-4%




Підшипник 256907 (DAC3464W-2RS) BEL, розміри:34*64*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації в вузлі, з проставочнимі кільцями (ступичні підшипники).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.445 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 34 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 64 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | DAC3464W-2RS |
- Ціна: 179,40 ₴

