Підшипник 256907 (DAC 3464W-2RS) АПП, розміри:34*64*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації у вузлі, з проставочными кільцями (ступичні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.445 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 34 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 64 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина вироби | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | DAC 3464W-2RS |
- Ціна: 238,68 ₴

