Підшипник 32006/P6 (6-2007106) BBC-R розміри 30*55*17
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядний роликовий радіально-упірний підшипник маточини має суцільне зовнішнє кільце та роз'ємну внутрішню, тіла кочення закриті з двох сторін поліуретановими ущільненнями. У простіших маточинах встановлюється два однорядні роликові конічні підшипники різних розмірів. Зазвичай фіксується підшипник у вузлі за допомогою внутрішнього стопорного кільця. Під час монтажу в маточині важливо витримати необхідний проміжок і точно дотримуватися площини встановлення підшипника. Вся процедура має проводитися тільки за допомогою призначеного для цього обладнання, тому не рекомендується замінювати ступиничного підшипника самостійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.172 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 55 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 17 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13 мм |
| Аналог | 6-2007106 |
- Ціна: 176,94 ₴

