Підшипник RD.3438865100 (RD.3438865100) RIDER, розміри:37*103*44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Один з важливих вузлів автомобіля - це центр, він має кілька типів модифікації (покоління): 3 -записок - маточин із змонтованими датчиками, у підшипнику роль зовнішнього кільця виконується тілом маточини, має два побудований -в фланці для кріплення; 2-х кранд-водіння, а також 3-х, але простіша структура, мають один вбудований фланець, який кріпиться безпосередньо до колеса та гальмівного диска; 1 -Виження - концентратор і підшипник - це окремі запчастини. Саме для 1-х жеребців потрібні вузл вузла, це найпоширеніша модифікація. Ці набори складаються з дворядних кульових або роликових конічних або двох конічних підшипників однорядних роликів та будь-яких допоміжних деталей (коди, блокування кільця, манжети тощо).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 37 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 103 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 44 мм |
| Ширина вироби | 44 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 44 мм |
| Аналог | RD.3438865100 |
- Ціна: 320,39 ₴

