Топ продаж


Підшипник 626 2RS (180026) BBC-R, розміри:6*19*6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 626 2RS (180026) BBC-R
Це кульковий радіальний однорядний підшипник основного конструктивного виконання закритого типу гумовими пильовиками (точніше поліамід, армований металом). Така особливість захищає внутрішню порожнину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.0084 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 180026 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 6 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 19 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 6 мм |
| Ширина вироби | 6 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 6 мм |
- Ціна: 34,43 ₴

