Підшипник 63000 2RS (63000 EE) CX, розміри:10*26*12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше, захисні шайби можуть бути виконані з листової сталі ( "металеві") і з поліуретану (
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.02 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 63000 EE |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 10 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 26 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина вироби | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 70,43 ₴

