Підшипник 6306 N (50306) ZKL, розміри:30*72*19
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькопідшипники з канавкою під стопорне кільце та стопорним кільцем спрощують конструкцію підшипникового вузла, оскільки фіксуються в корпусі за допомогою стопорного або пружинного кільця. Цей спосіб фіксації підшипника в осьовому нап
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.345 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 50306 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 19 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 19 мм |
- Ціна: 251,75 ₴

