Підшипник LM 503349/310 (2007409) AGRI-C, розміри:45.987*74.975*18
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2007409 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45.987 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 74.975 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина вироби | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
- Ціна: 128,41 ₴

