Підшипник 7506А (32206) SKF, розміри: 30*62*21.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.286 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 32206 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина вироби | 21.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 413,10 ₴

