Підшипник M 86649/610 (7106Р) KOYO, розміри:30.162*64.292*21.433
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.334 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 7106Р |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30.162 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 64.292 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21.433 мм |
| Ширина вироби | 21.433 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16.67 мм |
- Ціна: 697,51 ₴

