

Корпус литий P 206 (P 206) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаціонарний корпус з сірого чавуну, на лапах, з кріпильними отворами на них. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.695 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | P 206 |
| Висота до центру осі обертання | 42.9 мм |
| Висота виробу | 84 мм |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 62 мм |
| Довжина корпусу | 165 мм |
| Довжина кріпильного отвору | 20 мм |
| Розмір кріпильного отвору | 17 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 121 мм |
| Ширина корпусу | 48 мм |
- Ціна: 121,67 ₴

