Підшипник EX 208.G2 (HC208) SNR
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусних підшипник типу HC - це підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем, внутрішнє кільце якого подовжено в обидві сторони. Кріплення відбувається за допомогою ексцентрикового фіксуючого кільця і гвинта. Ексцентриковий кільце затягується його поворотом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | HC208 |
| Вага | 0.6 кг |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 42.8 мм |
| Ширина вироби | 56.3 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
- Ціна: 818,06 ₴

