Подшипник LS 208 2F (YFE 208 2RF) AGRI-C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник зі сферичним зовнішнім кільцем і циліндричною посадковою поверхнею встановлюється на вали круглого перерізу. Внутрішнє кільце може бути ширшим за зовнішню або мати таку саму ширину. Застосовується в ґрунтооброблювальній та посівній техніки CASE,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | YFE 208 2RF |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 40 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 33.9 мм |
| Ширина вироби | 33.9 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
- Ціна: 291,72 ₴

