Підшипник 6005 2RS (180105) SNR, розміри:25*47*12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.0846 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 180105 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 47 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина вироби | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
- Ціна: 129,36 ₴

