-4%




Підшипник 6-50206А (6206 N/P6) ГПЗ-34, розміри:30*62*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькопідшипники з канавкою під стопорне кільце та стопорним кільцем спрощують конструкцію підшипникового вузла, оскільки фіксуються в корпусі за допомогою стопорного або пружинного кільця. Цей спосіб фіксації підшипника в осьовому напрі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6206 N/P6 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 16 мм |
| Ширина вироби | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 52,17 ₴

