Підшипник 50206А (6206N) HARP *, розміри:30*62*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні шарикопідшипники з канавкою під стопорне кільце і стопорним кільцем спрощують конструкцію підшипникового вузла, так як фіксуються в корпусі за допомогою стопорного або пружинного кільця. Даний спосіб фіксації підшипника в осьовому напр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6206N |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 30 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 16 мм |
| Ширина вироби | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 98,47 ₴

