-4%
Підшипник 1580209 (1580209) BBC-R, розміри:45*85*21
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний підшипник типу CS — це підшипник зі сферичним зовнішнім і стандартним внутрішнім кільцем. Цей тип підшипників має розміри та характеристики аналогічні підшипникам 62.. і 63. серій. Кріплення на валу відбувається за допомогою посадки (натягу). П
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.452 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1580209 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 45 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 85 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина вироби | 21 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
- Ціна: 337,09 ₴

