


Підшипник 6212 ZN P6 (6-150212) BBC-R, розміри:60*110*22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні шарикопідшипники з канавкою під стопорне кільце і стопорним кільцем спрощують конструкцію підшипникового вузла, так як фіксуються в корпусі за допомогою стопорного або пружинного кільця. Даний спосіб фіксації підшипника в осьовому н
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.797 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 6-150212 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 60 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 110 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина вироби | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
- Ціна: 308,56 ₴

