Підшипник 6304 2RS NR P6 C3 (76-750304) BBC-R, розміри:20*52*15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькопідшипники з канавкою під стопорне кільце та стопорним кільцем спрощують конструкцію підшипникового вузла, оскільки фіксуються в корпусі за допомогою стопорного або пружинного кільця. Цей спосіб фіксації підшипника в осьовому напрі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BBC-R |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 76-750304 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 52 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 15 мм |
| Ширина вироби | 15 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
- Ціна: 116,22 ₴

