Підшипник 6307 2RS (180307) SKF, розміри:35*80*21
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше, захисні шайби можуть бути виконані з листової сталі ( "металеві") і з поліуретану (
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 180307 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 21 мм |
| Ширина вироби | 21 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 21 мм |
- Ціна: 688,21 ₴

