


Підшипник 11205К (1206К+Н206) HARP, розміри:25*62*27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустановлювальні шарикопідшипники з конічним внутрішнім отвором можуть бути виконані з ущільненнями і без них і з різними варіаціями сепараторів. Такі підшипники кріпляться на валу за допомогою стягнутий або закріпній втулки. Закріплювальні втулка в та
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.319 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1206К+Н206 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 25 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 62 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 27 мм |
| Ширина вироби | 27 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 191,40 ₴

