Підшипник 1080804 (61804 ZZ) BEL, розміри:20*32*7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.018 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 61804 ZZ |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 20 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 32 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 7 мм |
| Ширина вироби | 7 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 7 мм |
- Ціна: 15,60 ₴

