Підшипник 1180911 (61911 2RS) ГПЗ-34, розміри:55*80*13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В залежності від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше, захисні шайби можуть бути виконані з листової сталі ("металеві") і з поліуретан
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 61911 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 55 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 80 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 13 мм |
| Ширина вироби | 13 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 13 мм |
- Ціна: 96,60 ₴

