

Підшипник 1000922Л (61922M) BEL, розміри:110*150*20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше, захисні шайби можуть бути виконані з листової сталі ( "металеві") і з поліуретану (
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.948 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 61922M |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 110 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 150 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина вироби | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
- Ціна: 420 ₴

