-4%
Підшипник 1207 (1207) ГПЗ-34, розміри:35*72*17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустанавливающиеся шарикоподшипники с цилиндрическим внутренним отверстием. Представители данной группы с уплотнениями и без, и с различными вариациями сепараторов представленны в нашем каталоге. Самоустанавливающиеся шарикоподшипники применяются в мет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.318 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1207 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина вироби | 17 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
- Ціна: 131,80 ₴

