
Підшипник 1224 (1224) АПП, розміри:120*215*42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустанавливающиеся шарикоподшипники с цилиндрическим внутренним отверстием. Представители данной группы с уплотнениями и без, и с различными вариациями сепараторов представленны в нашем каталоге. Самоустанавливающиеся шарикоподшипники применяются в мет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1224 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 120 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 215 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 42 мм |
| Ширина вироби | 42 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 42 мм |
- Ціна: 1 583,20 ₴

