


Підшипник 11310К1 (1311К+Н311) HARP, розміри: 50*120*45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовстановлювальні кулькопідшипники з конічним внутрішнім отвором можуть бути виготовлені з ущільненнями й без них і з різними варіаціями сепараторів. Такі підшипники кріпляться на валу за допомогою стяжної або закріплювальної втулки. Закріплювальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.894 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 1311К+Н311 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 50 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 120 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 45 мм |
| Ширина вироби | 45 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 29 мм |
- Ціна: 709,01 ₴

