Підшипник 2202 2RS (2202 2RS) CX, розміри:15*35*14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самовстановлювальні кулькопідшипники з циліндричним внутрішнім отвором. Представники цієї групи з ущільненнями й без, і з різними варіаціями сепараторів представлені в нашому каталозі. Самовстановлювальні кулькопідшипники застосовуються в мет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2202 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 15 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 35 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина вироби | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
- Ціна: 99,96 ₴

