Підшипник 2203 2RS (2203 2RS) CX, розміри:17*40*16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустанавливающиеся шарикоподшипники с цилиндрическим внутренним отверстием. Представители данной группы с уплотнениями и без, и с различными вариациями сепараторов представленны в нашем каталоге. Самоустанавливающиеся шарикоподшипники применяются в мет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2203 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 17 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 40 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 16 мм |
| Ширина вироби | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16 мм |
- Ціна: 87,96 ₴

