-4%


Підшипник 2207 2RS (2207 2RS) BEL, розміри:35*72*23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустановлювальні шарикопідшипники з циліндричним внутрішнім отвором. Представники цієї групи з ущільненнями і без, і з різними варіаціями сепараторів представлені в нашому каталозі. Самоустановлювальні шарикопідшипники застосовуються в металургії на пр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.413 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2207 2RS |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 35 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 72 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 23 мм |
| Ширина вироби | 23 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 23 мм |
- Ціна: 103,04 ₴

