-4%
Підшипник 2211 2RS (2211 2RS1) AGRI-C, розміри:55*100*25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самоустановлювальні шарикопідшипники з циліндричним внутрішнім отвором. Представники цієї групи з ущільненнями і без, і з різними варіаціями сепараторів представлені в нашому каталозі. Самоустановлювальні шарикопідшипники застосовуються в металургії на пр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | 2211 2RS1 |
| Діаметр внутрішнього кільця (d) | 55 мм |
| Діаметр зовнішнього кільця (D) | 100 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 25 мм |
| Ширина вироби | 25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 25 мм |
- Ціна: 229,43 ₴

